top of page
III edycja Konkursu Wokalnego Wokaliza 2023 online
wokaliza logo przezroczyste.png
REGULAMIN:
WERDYKT JURY:
GALA FINAŁOWA KONKURSU:

Poznaj jury!

fb21b790-785b-42ef-b77b-bb650195c626_edited.jpg


Piotr Klima

Piotr Klima to czternastoletni miłośnik jazzu, młody wokalista, laureat wielu konkursów i festiwali wokalnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Uczestnik programów;

The Voice Kids 4, Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2019. Jest również redaktorem muzycznym w radio, gdzie prowadzi swoją audycję muzyczną przeprowadzając wywiady ze znanymi osobami z kręgu muzyki., organizuje konkursy wokalne i koncerty muzyczne.

Jest organizatorem wszystkich edycji konkursu wokalnego Wokaliza.

Był wielokrotnym gościem TVP3 Katowice.

IMG-20230414-WA0039_edited.jpg

Antonina Kraszewska

AnTosia Kraszewska to śpiewająca trzynastolatka. Na swoim koncie ma wiele sukcesów między innymi doszła do etapu Sing Off pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego w 5 edycji The Voice Kids, czego efektem był występ w Szansie na Sukces w 2022 roku. AnTosia jest także laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali, gdzie nieraz zajmuje wysokie noty. W swoim życiu dużo koncertuje, a także gra na skrzypcach, flecie poprzecznym, fortepianie i ukulele.

Nagrała także dwa covery z asystą Piotra Rubika. Muzyka to całe jej życie! 

Paweł Sulewski

Ma 18 lat.
Od 8 roku życia gra na gitarze i śpiewa. Jest laureatem licznych konkursów i festiwali wokalnych.  Od 1 edycji jest jurorem w Festiwalu "Wokaliza". Był też jurorem w Ogólnopolskim Festiwalu Jesienna Piosenka w Rybniku oraz współorganizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Rybniku z projektu Zwolnieni z Teorii. Wystąpił w programie telewizyjnym "Sukces na Bank" emitowanym na TVP 3 w 2022r. oraz ponownie zobaczymy go w tym programie w obecnej edycji .

344295455_1383079649204031_1044563459319372414_n_edited.jpg
paweł_edited.jpg
Trio-09_edited.jpg

Aleksandra Tocka

Aleksandra Tocka - wokalistka, pedagog, trener wokalny, wykładowca uniwersytecki (Jazz i Muzyka Rozrywkowa - URZ), autorka muzyki i tekstów. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w klasie Mieczysława Szcześniaka. Półfinalistka 9 edycji The Voice of Poland.

Współpracowała z takimi artystami jak: Mieczysław Szcześniak, Beata Przybytek, Piotr Rubik, Grażyna Łobaszewska, Zbigniew Jakubek, Michał Jurkiewicz, Eskaubei& Tomek Nowak Quartet. 

W 2019 roku w raz ze znaną formacją jazz/rap Eskaubei&TomaszNowakQuartet nagrała gościnnie płytę „Sweet Spot”. 

W swoim dorobku ma również kilka singli a ostatni - „Zawołaj mnie” - do tekstu Haliny Poświatowskiej,  napisany wspólnie z pianistą i kompozytorem Bartłomiejem Tyburowskim został doceniony m.in. przez Grażynę Łobaszewską i  Jacka Wójcickiego. 

Magdalena Rabanda

Założycielka Studia, wokalistka, instruktor wokalny.
Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Śpiewa od dziecka, a doświadczenie zawodowe zdobywała już jako nastolatka, zaczynając wtedy od prowadzenia warsztatów wokalnych dla dzieci i młodzieży podczas muzycznych obozów, których sama była uczestnikiem.
W ubiegłych latach współtworzyła również (jako główny wokal) autorski projekt SznapsMaszyna, aranżujący śląskie pieśni ludowe we współczesne brzmienia. Współpracowała z Teatrem Rozrywki w Chorzowie.
Od roku 2013 prowadziła zajęcia wokalne w Chorzowskim Centrum Kultury (oddział Starochorzowski Dom Kultury), co zaowocowało założeniem własnej marki wokalnej - Studia Artystycznego BANDA RABANDA. W codziennym życiu jest przede wszystkim mamą, a artystycznie na co dzień wokalistką zespołu muzycznego 3iPół.

 

Organizator:
LOGO bez tła.png
Partner:
magda_bialy02_full.jpg
logo zlombol-FB.jpg
Patronat medialny:
LOGO_RADIO-WIDOK_POZIOM-RGB_01-fiolet-zielen.png
TVP3_Katowice_podst (2).jpg
bottom of page